Виставки2018, Виставкова діяльність        30 мая 2018        1087         0

Заходи до Міжнародного дня музеїв

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Бердянський художній музей ім.І.І.Бродського на честь свята  зробив приємні подарунки своїм відвідувачам.

Заходи до Міжнародного дня музеїв

У рамках програми БХМ до святкування Міжнародного дня музеїв співробітники для школярів  провели оглядову екскурсію англійською мовою та  інтелектуальний квест «Дослідники музею».

Заходи до Міжнародного дня музеїв Заходи до Міжнародного дня музеїв

На 18 травня також припадає День пам’яті жертв депортації кримських татар. У Бердянському художньому музеї пройшов памятний захід присвячений цим сумнозвісним подіям.

Заходи до Міжнародного дня музеїв

А вже пізно ввечері пройшов майстер-клас, де художники-аматори мали можливість створювати свої картини у музеї під керівництвом художниці Ніни Бутєвої (арт-студія при Першому Антикафе Бердянська «Час Є»).