Виставки 2019, Виставкова діяльність        06 марта 2019        871         0

Виставка творів майстрів декоративно-прикладного мистецтва Народного аматорського товариства «Надія»

3 березня у Бердянському художньому музеї відкрилася виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Народного аматорського товариства «Надія».

Товариство «Надія» було створено у 2000 році в м.Мелітополь при Палаці культури ім.Т.Г.Шевченка заслуженим майстром народної творчості України, членом Національної Спілки майстрів народного мистецтва України — Надією Денесюк.

Своїми роботами та участю у виставках майстри колективу відомі у багатьох регіонах України та інших країнах світу. До складу товариства входять 19 майстрів. За весь період існування організації було проведено понад 400 виставок.