Виставки 2020, Виставкова діяльність        13 марта 2020        1018         0

Театралізований, мультимедійний проект «Сповідь Кобзаревої душі».

Щорічно Бердянський художній музей приймає активну участь у святкуванні Шевченківських днів. Цей рік не був виключенням. Глядачі побачили театралізовану виставу, яка розповіла про життєвий та творчий шлях Кобзаря, почули романс під аккомпанемент гітари, взяли участь  у вікторинах.

Щиру подяку співробітники музею висловлюють: зразковому молодіжному театру «Данко» в особі керівника Олені Ковтун, клубу «Маяк» в особі виконуючої обов’язки директора Оксані Антолік, Міжнародній громадській організації «Єммануїл» в особі Регіонального менеджера Orphan’s phan’s Promise м. Бердянськ, Володимиру Моісею та активному поціновувачу музейних заходів Олені Варнавській за допомогу в реалізації проекту.

Театралізований, мультимедійний проект "Сповідь Кобзаревої душі". Театралізований, мультимедійний проект "Сповідь Кобзаревої душі". Театралізований, мультимедійний проект "Сповідь Кобзаревої душі". Театралізований, мультимедійний проект "Сповідь Кобзаревої душі". Театралізований, мультимедійний проект "Сповідь Кобзаревої душі". Театралізований, мультимедійний проект "Сповідь Кобзаревої душі".