Виставки 2019, Виставкова діяльність        18 апреля 2019        1064         0

Спільний проект художнього музею ім.І.І.Бродського з Об’єднанням професійних художників Ізраїлю «Палітри Святої Землі»

17 квітня у Бердянському художньому музеї відкрилася виставка «Палітри Святої Землі», яка присвячена двом пам’ятним датам:  135-річчю з дня народження та 80-річчю з дня смерті художника, колекціонера,  засновника художнього музею І.І.Бродського.

Виставка є спільним проектом Об’єднання професійних художників Ізраїлю та художнього музею.

Об’єднання професійних художників Ізраїлю було створено 15 квітня 2003 року. У творчому доробку Об’єднання сотні виставок на території Ізраїлю та міжнародних спільних проектів з музеями України.

Всі роботи, які представлені на виставці «Палітри Святої Землі», удуть передані художниками Ізраїлю в дар Бердянському художньому музею.