Виставки 2021, Виставкова діяльність        31 июля 2021        359         0

Персональна виставка Валентини Олемпіюк-Віннікової.

29 липня в залах БХМ відкрилася персональна виставка чудової харківської художниці Валентини Олемпіюк-Віннікової під назвою «Краса навколо нас».

Народилася майбутня мисткиня 9 грудня 1979 р. в м. Макіївці Донецької області. В 1999 році закінчила Донецьке художнє училище , в 2005 — Харківську державну академію дизайну та мистецтв, відділення станкового живопису. З 2006 року — член Харківської організації Національної спілки художників України. Викладач рисунка та живопису в Харківському коледжі текстилю та дизайну.

З 1997 року художниця бере участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних художніх виставках та пленерах. Твори знаходяться в державних та приватних колекціях України, Росії, Білорусі, Китаю.

Працює художниця в різних жанрах, демонструє багатогранність своїх художніх інтересів та можливостей. Пише пейзажі, етюди, портрети, прекрасні натюрморти, в яких ми помічаємо правдиво та колоритно  відображений предметний світ. Яскрава гама, витонченість та краса мазка дозволяє насолодитися чудовою миттю застиглого життя…

Персональна виставка Валентини Олемпіюк-Віннікової. Персональна виставка Валентини Олемпіюк-Віннікової. Персональна виставка Валентини Олемпіюк-Віннікової. Персональна виставка Валентини Олемпіюк-Віннікової. Персональна виставка Валентини Олемпіюк-Віннікової. Персональна виставка Валентини Олемпіюк-Віннікової.