Виставки 2020, Виставкова діяльність        04 июля 2020        381         0

Персональна виставка Сергія Валерійовича Кириллова.

1 липня в Бердянському художньому музеї ім. І.І.Бродського відкрилася виставка Сергія Кириллова  під символічною назвою «Доторкнись серцем до природи».

Народився Сергій Валерійович у Маріуполі в 1968 році.

Навчався в Маріупольській художній школі, пізніше закінчив Ленінградський політехнікум, художнє відділення.

Наразі працює в області станкового живопису.

Постійний учасник міських, всеукраїнських та міжнародних виставок.

З 2000 року — член Національної спілки художників України.

Роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях України, Італії, Австрії, Чехії, США. Кіпру.

Яскраві кольори, щедрі мазки, роздуми над сутністю реальності, прагнення вираження найпотаємнішого, невимовна чуттєвість та жодної людської душі — все це полотна Сергія Кириллова.

Персональна виставка Сергія Валерійовича Кириллова. Персональна виставка Сергія Валерійовича Кириллова. Персональна виставка Сергія Валерійовича Кириллова. Персональна виставка Сергія Валерійовича Кириллова. Персональна виставка Сергія Валерійовича Кириллова.