Виставки 2019, Виставкова діяльність        21 мая 2019        1287         0

Персональна виставка Панченко Анатолія Григоровича (до Міжнародного Дня музеїв)

18 травня у Бердянському художньому музеї ім. І.І.Бродського відкрилася виставка портретів та шаржів від професійного художника Панченко Анатолія під назвою «Ці різні різні обличчя».

Анатолій Григорович відомий у Бердянську, як художник-аквареліст, який працює в різних жанрах.

Дана виставка — це частина творчого доробку автора. Герої робіт — друзі, рідні, знайомі художника. Також на виставці представлені портрети відомих всім особистостей.