Виставки 2021, Виставкова діяльність        06 июня 2021        241         0

Перша Міжнародна виставка «Мистецтво поза кордонами».

4 червня в залах БХМ відкрилася цікава виставка  під назвою «Мистецтво поза кордонами» (за підтримки президента та директора конкурсу «Art Beyond Boundaries» (Японія).

» Art Beyond Boundaries » — конкурс, який проходить вже 18 років. Присвячений він неймовірному, загадковому мистецтву сумі-е. Президент та директор, Тоон Кобаящі та Харумі Тоосей Кобаящі — досвідчені майстри та вчителі сумі-е. Вони вважають своєю почесною місією об’єднувати цей світ шляхом мистецтва. Конкурс охопив понад 22 країни. І звичайно багато робіт для конкурсу та виставки в Токіо були представлені саме в техніці сумі-е.

Цьогоріч до Міжнародної події долучилась і Україна. У січні 2021 року в Національній галереї в Токіо на Міжнародній виставці-конкурсі Україну представила Арт-студія відомої художниці з Бердянська пані Ніни Бутєвої.

Серед 460 учасників Україна була нагороджена п’ятьма відзнаками та відзначена Міжнародними нагородами. Серед  творів, які приймали участь у конкурсі,  роботи наших митців по-справжньому вразили журі конкурсу. Вчителі сумі е також відмітили твори наших художників. Особливий колорит в роботах наших митців не залишив байдужим жодного поціновувача прекрасного.

Перша Міжнародна виставка "Мистецтво поза кордонами". Перша Міжнародна виставка "Мистецтво поза кордонами". Перша Міжнародна виставка "Мистецтво поза кордонами". Перша Міжнародна виставка "Мистецтво поза кордонами". Перша Міжнародна виставка "Мистецтво поза кордонами". Перша Міжнародна виставка "Мистецтво поза кордонами".