Виставки 2020, Виставкова діяльність        25 августа 2020        592         0

Лекція «Український традиційний жіночий головний убір» (в рамках заходів, приурочених до Дня Незалежності України)

18 серпня В Бердянському художньому музеї ім. І.І. Бродського відбулася лекція «Український традиційний жіночий головний убір», яку проводила майстриня народного мистецтва України, керівник Всеукраїнського культурно-навчального центру «Академія рамесел», Людмила Василівна Кириленко-Грабовська.

На лекції глядачі мали змогу познаймитися з основними видами українських жіночих головних уборів, послухати неймовірно цікаву розповідь та побачити яким чином наші прекрасні пращурки вбиралися на свята та в повсякденному житті.

Лекція "Український традиційний жіночий головний убір" (в рамках заходів, приурочених до Дня Незалежності України) Лекція "Український традиційний жіночий головний убір" (в рамках заходів, приурочених до Дня Незалежності України) Лекція "Український традиційний жіночий головний убір" (в рамках заходів, приурочених до Дня Незалежності України) Лекція "Український традиційний жіночий головний убір" (в рамках заходів, приурочених до Дня Незалежності України)