Виставки 2020, Головна        28 Лютого 2020        70         0

Презентація історично- краєзнавчого видання Геннадія Шарія «Бердянськ. Портрет часу».

27 лютого в Бердянському художньому музеї ім.І.І.Бродського відбулася презентація книги архітектора, краєзнавця, письменника, члена Національної спілки архітекторів Геннадія Шарія.

Народився Г.Шарій 13 травня 1955 року в місті Бердянську. Після закінчення в 1981 році Дніпропетровського  інженерно – будівельного інституту , працював викладачем. А з 1987 по 1998 роки був головним архітектором міста Токмак.  З 2001 по 2013 роки працював головним архітектором міста Мелітополь. Був співавтором проектів реконструкції Свято – Вознесенської  церкви та музея Національного історично  – археологічного заповідника Кам’яна могила.

Геннадій Шарій – автор наукових публікацій з архітектури та містобудівництва, публіцистичних книг. Був нагороджений орденом Преподобного Нестора  Літописця і медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська».

Автор створив свій публіцистичний твір «Бердянськ. Портрет часу»   насамперед як історичну розповідь, в якій події простежуються з глибини століть до наших днів з перспективою на найближчий період.