Виставки 2021, Головна        06 Червня 2021        90         0

Перша Міжнародна виставка “Мистецтво поза кордонами”.

4 червня в залах БХМ відкрилася цікава виставка  під назвою «Мистецтво поза кордонами» (за підтримки президента та директора конкурсу «Art Beyond Boundaries» (Японія).

” Art Beyond Boundaries ” – конкурс, який проходить вже 18 років. Присвячений він неймовірному, загадковому мистецтву сумі-е. Президент та директор, Тоон Кобаящі та Харумі Тоосей Кобаящі – досвідчені майстри та вчителі сумі-е. Вони вважають своєю почесною місією об’єднувати цей світ шляхом мистецтва. Конкурс охопив понад 22 країни. І звичайно багато робіт для конкурсу та виставки в Токіо були представлені саме в техніці сумі-е.

Цьогоріч до Міжнародної події долучилась і Україна. У січні 2021 року в Національній галереї в Токіо на Міжнародній виставці-конкурсі Україну представила Арт-студія відомої художниці з Бердянська пані Ніни Бутєвої.

Серед 460 учасників Україна була нагороджена п’ятьма відзнаками та відзначена Міжнародними нагородами. Серед  творів, які приймали участь у конкурсі,  роботи наших митців по-справжньому вразили журі конкурсу. Вчителі сумі е також відмітили твори наших художників. Особливий колорит в роботах наших митців не залишив байдужим жодного поціновувача прекрасного.