Виставки 2013        28 Серпня 2013        108         0

Виставки графічних творів Миколи Миколайовича Прокопенка

27 серпня 2013 р.  відкрилась персональна виставка творів одеського художника Миколи Миколайовича Прокопенка.

.М. Прокопенко народився у місті Одесі 1945 року. Навчався в Одеському державному художньому училищі ім. М.Б. Грекова (1964 – 1071), Київському художньому інституті (1971–1977).

М.М. Прокопенко – заслужений художник України, член Національної спілки художників України, член Національної спілки театральних діячів України, академік Міжнародної Академії мистецтв та літератури «Фатьян», член Національної спілки театральних діячів України, член Дворянского собрания юга Украины, професор живопису і малюнка, художник-живописець, графік, книжковий графік-ілюстратор, монументаліст, художник-декоратор, реставратор найвищої кваліфікації станкового, масляного, темперного і монументального живопису. Автор понад 3000 живописних та графічних творів, що знаходяться в багатьох музеях і приватних колекціях України та світу. Лауреат, дипломант та призер міжнародних та всеукраїнських виставок, учасник кількох міжнародних бієнале (110 персональних виставок, 260 міжнародних та всеукраїнських виставок).

Виставка презентує 20 графічних робіт майстра з фондів Дніпропетровського художнього музею та приватної збірки художника, у яких автор сміливо експериментує з різними графічними техніками (темпера, пастель, гуаш, акварель), створюючи свій неповторний авторський стиль та художній почерк. М.М. Прокопенко, не віддаючи перевагу якомусь одному окремому жанру, однаково вдало створює натюрморти, пейзажі, портрети, тематичну картину.

Изображение 001 Изображение 003 Изображение 007