Виставки 2013        16 Лютого 2013        279         0

Персональна виставка Ірини Кузьменко «Паперові визерунки».

DSCN0212DSCN0208

25 січня відбулося відкриття виставки відомого майстра в Україні  – Ірини Валентинівни Кузьменко.

Народилася Ірина Валентинівна у місті Конотоп Сумської області. Після закінчення середньої школи у 1981 році вступила до Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М.В.Гоголя, на фізико-математичний факультет, який закінчила у 1986 році.

На даний час працює вчителем математики, інформатики у загальноосвітній школі Приморського району Запорізької області. Роботи Ірини Кузьменко зберігаються у багатьох музеях України: Запорізькому художньому музеї, історико-етнографічному заповіднику «Буша» Ямпільського району Вінницької області, у Вінницькому обласному центрі народної творчості, Могилеві-Подільському Будиноку народної творчості, Харківському і Донецькому центрах народної творчості, Приморському районному відділі культури Запорізької області – і у приватних осіб, а також в музеях Москви. Ірина Кузьменко брала участь у районних, обласних виставках декоративно- ужиткового мистецтва, у Всеукраїнському щорічному фестивалі «Таланти твої, Україно», фестивалі автентичного українського народного мистецтва «Покуть» (м.Харків), фестивалі «Ми – українські» (м.Приморськ), «Барви України» (м.Донецьк), фестивалі «Українська витинанка» (м.Могилів-Подільський, 2005. 2008, 2011), виставці Запорізької області у Києві (палац «Україна», 2004, 2010). Персональні виставки проходили – у краєзнавчому музеї м. Приморськ (1995) і в художньому музеї м.Запоріжжя (2004).