Виставки 2010        17 Травня 2011        26         0

Выставка новогодних игрушек “О чем расскажут елочные игрушки”

22 грудня 2010 року у Бердянському художньому музею відкрилася виставка під назвою «Про що можуть розповісти ялинкові іграшки».

Створити чарівну атмосферу допомагають новорічні прикраси. Але далеко не всі знають про те, звідки беруть початок  ялинкові іграшки, од же саме вони є частиною історії, відображая традиції соціального, культурного і сімейного життя різних країн і поколінь.

Саме історії новорічної іграшки була присвячена ця виставка. На ній представлено біля 200 листівок та ялинкових іграшок різних часів. Найстарішими були дві листівки приблизно 1915-1917 років. Серед ялинкових іграшок раритетною прикрасою стали скляні буси, які датуються початком 1950-х років.

У програму відкриття виставки увійшов і майстер-клас, де діти змогли  розфарбувати ялинкові іграшки, зроблені з картону. Експонати зібрані з приватних колекцій мешканців міста.