Виставки 2010        17 Травня 2011        244         0

Персональна виставка Серафіми Чугунової-Литовченко

15 січня 2010 року відбулося відкриття авторської виставки декоративного живопису СЕРАФІМИ ЧУГУНОВОЇ-ЛІТОВЧЕНКО «Барышня и дракон». Серафима народилася у місті Дніпропетровську у 1996 році. Відвідувала студію при Дніпропетровському художньому музеї, художню студію “Фантазія” Л. В. Ульянової, студію писанкарства А. Т. Пушкарьова. Зараз навчається у Дніпропетровській художній школі № 1, а також є ученицею Дніпропетровської загальноосвітньої школи № 28. Незважаючи на вкрай юний вік, вона вже встигла взяти участь у кількох виставках ( “Домашній вернісаж” 2006 – Дніпропетровський художній музей, “Домашній вернісаж-2” 2007 – Дніпропетровський художній музей). Виставка Серафими – безпосередня суміш реальності і вимислу, конкретики і алегорії, літературно-кінематографічних ілюзій і горезвісної прози життя, дуже характерна для молодих дівчат.