Виставки 2010        17 Травня 2011        228         0

Персональна виставка Л.П.Лебедєвої-Поліщук

20 квітня 2010 року о 13.00 відбулося відкриття персональної виставки Людмили Лебедєвої-Поліщук. Довгий час працювала оформлювачем, а в останнє десятиліття захоплена лаковою мініатюрою на сувенірних пасхальних яйцях. У березні 1995 р. відбулася перша персональна виставка в художньому музеї ім. І.І.Бродського м. Бердянська. У лютому 2001 р. з великим успіхом прошла її виставка пасхальних яєць в галереї «Аркадія» (м. Берлін). У квітні 2002г. прошла друга персональна виставка в Бердянському художньому музеї. У даній виставці представлено близько 60 живописних робіт, написаних маслом з з видами міста Бердянська. У 1996 р. Л.П.Лебедєва-Поліщук внесена до Енциклопедії Аматорів України. Роботи зберігаються в приватних і музейних колекціях України і за кордоном.