Виставки2018, Головна        30 Травня 2018        7         0

Заходи до Міжнародного дня музеїв

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Бердянський художній музей ім.І.І.Бродського на честь свята  зробив приємні подарунки своїм відвідувачам.

У рамках програми БХМ до святкування Міжнародного дня музеїв співробітники для школярів  провели оглядову екскурсію англійською мовою та  інтелектуальний квест “Дослідники музею”.

На 18 травня також припадає День пам’яті жертв депортації кримських татар. У Бердянському художньому музеї пройшов памятний захід присвячений цим сумнозвісним подіям.

А вже пізно ввечері пройшов майстер-клас, де художники-аматори мали можливість створювати свої картини у музеї під керівництвом художниці Ніни Бутєвої (арт-студія при Першому Антикафе Бердянська “Час Є”).