Виставки 2021, Головна        13 Липня 2021        15         0

Виставка живописних полотен з фондів музею “Тихе життя…”

До 30-річчя Незалежності України Бердянський художній музей презентує новий проєкт. А саме – ряд виставок з фондів, в яких ми згадаємо про найцінніші скарби історії та культури, які зберігаються в музеї. Ми розглянемо кілька цікавих тем зі світу мистецтва, з життя відомих особистостей Бердянська, згадаємо архітектурні ансамблі рідного міста та багато іншого!

Крім цього кожного глядача чекають сюрпризи у вигляді різноманітних інтерактивів!

Першою виставкою цього проєкту стала тема живописного натюрморту з музейної скарбниці. На виставці представлені прекрасні полотна, які не залишать байдужими жодного зацікавленого глядача. Неймовірні твори Хитрової Т.О., Шовкуненка О.О., Глущенка М.П., Шишка С.Ф. та багатьох інших митців подарують незабутні враження та захоплять своєю інтригою.