Виставки 2020, Головна        19 Липня 2020        39         0

Виставка творів мистецтва стріт-арту Гамлета Зинківського.

7 липня в стінах Бердянського художнього музею вікрилася незвичайна виставка сучасного мистецтва під назвою “Заземлення”, автором якої є талановитий харківський художник Гамлет Зінківський.

Гамлет,  перш за все, відомий своїми роботами в  мистецтві стріт-арту. Будь-яка тема, що здається митцю важливою та актуальною знаходить своє місце в міському просторі. Розміщуючи свої роботи в середовище, далеке від мистецького контексту, художник кидає виклик оточенню і спілкується з його жителями без жодних посередників. Стріт-арт автора відрізняється графічною манерою виконання і присутністю характерних авторських текстів.

Виставка “Заземлення” поєднала в собі два проєкти, які раніше були представлені  широкому загалу як в Україні, так і за її межами.

Перший проєкт, під назвою “Шмат Землі” – це  малюнки, присвячені 100-річній  історії клаптика землі і трьох поколінь людей, чиї життя залишили на ній свої сліди. Другий – “В очікуванні війни” – фотоальбом анонімної радянської сім’ї  і важке передчуття, що нависло над нею, без цензури, моралі і висновків.

Приємним є те, що художник у подарунок мешканцям та гостям міста створив декілька нових стріт-артів. які стали цікавим місцем для незвичайних селфі.

Дана виставка була організована організована  Бердянським художнім музеєм імені І. І. Бродського в партнерстві з Антикафе «ЧАС Є» та громадською організацією «Чисто Бердянськ».  Виставка проходить у рамках заходів до конкурсу міні-ґрантів проєкту Київський діалог за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.