Виставки 2020, Головна        07 Серпня 2020        67         0

Виставка творів Емми Андієвської (в рамках культурно-мистецького проєкту “Дифузія”).

6 серпня в Бердянському художньому музеї ім. І.Бродського відкрилась виставка живописних творів культової української художниці Емми Андієвської (з колекції Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків).

Народилася художниця 19 березня 1931 року в м.Сталіно (Донецьк). Від 1943 року перебуває за межами України.

Мисткиня є членом ПЕН-клубу, Спілки професійних митців Німеччини, Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії “Тріумф” (2003р.) та премії “Тетяни та Омеляна Антоновичів” (2008р.).

У 2018 році Емма Андієвська отримала Національну премію ім. Тараса Шевченка в номінації “Література”.

Твори цієї художниці – неначе нескінченні опуси із філософським зануренням у сфери буття. Саме тому, мистецький космос Емми Андієвської – плід щирої любові до України.