Виставки 2020, Головна        17 Вересня 2020        0         0

Виставка пленерних робіт учасників Арт-проєкту “Світ очима художників”.

11 вересня в залах Бердянського художнього музею ім. І.І.Бродського відкрилася виставка чудова виставка пленерних робіт учасників Арт-проєкту “Світ очима художників”.
Засновниця – відома журналістка Валерія Велика.
Основною метою цього проєкту є ознайомлення поціновувачів з чудовою красою всієї України: з історичними пам’ятками, з оригінальною архітектурою, з багатовіковими традиціями, побутом нашого народу та, звичайно, з чарівністю рідної природи…
Цього року Азовське узбережжя відвідали 22 талановиті митці, які протягом десяти днів в своїх роботах відтворювали різні цікавинки нашого краю!
Учасниками цьогорічного пленеру стали:
Бабюк Андріан (Київ) – член Національної спілки художників України, викладач.
Бурак Богдан (Київ) – художник, 3-D дизайнер, засновник та викладач у Студії вільної творчості.
Бутєва Ніна (Бердянськ) – художниця, засновник Арт-студії.
Варламов Руслан (Харків) – художник, працюючий в галузі станкового живопису.
Глушок Тетяна (Київ) – художниця-аквареліст, дизайнер, ілюстратор, вчитель образотворчого мистецтва.
Грамм Світлана (Київ) – художниця, засновник та викладач студії ArtGramm, володар міжнародного Лондонського диплома художника-професіонала в галузі освіти, мистецтва і культури.
Данович Світлана (Дніпро) – художниця-графік, викладач у Зразковій арт-студії КПНЗ Міський Палац дітей та юнацтва ДМР.
Карташова Вікторія (Київ) – художниця, працююча в поп-арт стилі “спонтанний реалізм”, проводить майстер-класи для Арт-академії ім. Сальвадора Далі в своїй техніці.
Клименко Світлана (Київ) –художниця, керівник у художній студії «Палітра» в Дарницькому ЦМП.
Ковпак Олена (Харків) – художниця-аквареліст, засновник та викладач художньої студії «Добрий Жук».
Кольцов Олександр (Київ) – член Професійної спілки художників, почесний член Української академії наук.
Кугай Тетяна (Київ) – член Національної спілки художників України, доцент Київського національного університету технологій та дизайну.
Кулагін Андрій (Київ) – художник, метр, викладач у Київському політехнічному інституті.
Лисенко Ольга (Львів) – член Спілки дизайнерів України, кандидат архітектури, доцент кафедри Дизайну та основ архітектури Національного університету Львівська політехніка.
Мазуніна Світлана (Вишгород) – художниця-графік, викладач.
Маслюкова Дар’я (Кривий Ріг) – відома художниця.
Плавун Валентина (Київ) – член Національної спілки художників України, художник-постановник по костюмах в театрі Лесі Українки.
Ричков Михайло (Київ) – член Національної спілки художників України, художник-аквареліст.
Шевченко Ольга (Київ) – талановита художниця.
Шендрик Тетяна (Харків) – художниця, член Національної спілки художників України.
Шиль Світлана (Київ) –художниця, навчалася в Академії мистецтв Флоренції, закінчила МДАХІ ім. В.І. Сурикова.
Юзеф Лариса (Київ) – художниця-аквареліст, дизайнер інтер’єру.
По закінченню заходу глядачі отримали мальовничий сюрприз від художників – спільний майстер-клас митців!