Виставки 2019, Головна        04 Грудня 2019        174         0

Спільна виставка “Радянський Давид” (у рамках проекту «Мистецтво в авангарді суспільних змін» за підтримки Агенства США по міжнародному розвитку (USAID).)

3 грудня в Бердянському художньому музеї відкрилася виставка робіт Ісаака Бродського під символічною назвою «Радянський Давид».
Дана експозиція – важливий елемент масштабного проекту для музеїв півдня України «Мистецтво в авангарді суспільних змін», який демонструє, як художники можуть впливати на наше життя, а мистецтво стає інструментом для активістів.

Виставку проводять Одеський художній музей спільно з Бердянським художнім музеєм, за підтримки Агенства США по міжнародному розвитку (USAID).

Після відкриття виставки завідувач наукового відділу Одеського худ.музею Кирило Ліпатов для всіх бажаючих прочитав лекцію «Ісаак Бродський, як прокламатор тоталітарної політики з приводу мистецтва», а наступного дня відбулася лекція заступника директора з розвитку Одеського художнього музею Олександри Ковальчук «Історія успіху Одеського художнього. Як зробити музей дружнім для всіх?».