Выставки 2015, Головна        08 Січня 2016        31         0

Презентація одинадцятого випуску студентського літературного альманаху «Вітрила»

12 листопада у Бердянському художньому музеї відбулася презентація одинадцятого випуску студентського літературного альманаху «Вітрила».

Поетичне слово – найкоротший шлях до людського серця. Альманах «Вітрила» презентує унікальну можливість познайомитися з творами студентів Бердянського державного педагогічного університету, ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» (м. Приморськ Запорізької області), учнів БСШ № 16, гімназії № 3 «Сузір’я» та доторкнутися до їхнього світу.
Юні творці звертаються до найрізноманітніших тем, оспівуючи любов до батьківщини і свого рідного міста, роздумуючи на вічні теми і прагнучи знайти відповіді на вічні питання, розкриваючи найпотаємніші куточки своєї душі, малюючи словом неповторні картини природи. Вірші студентів вирізняються філософічністю мислення і твердою громадянською позицією.
В рамках презентації агенція подій «АртПоле» (Київ) представить декілька власних відеопоетичних робіт, створених спільно з Юрієм Андруховичем та польським музичним гуртом Karbido.

витрила4_n витрила5n витрила 1 витрила3