Виставки2018, Головна        15 Травня 2018        695         0

Персональна виставка Ніни Бутєвої

11 травня у Бердянському художньому музеї відкрилася персональна виставка самодіяльної художниці Ніни Бутєвої під невичайною назвою “ІНАЯ”.

Народилася Ніна Іванівна у Бердянську. Навчалася в ЗОШ № 11. Закінчила Київський  славістичний університет  за спеціальністю «Польська мова та література, англійська мова». Отримала кваліфікацію магістра з педагогіки вищої школи в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова.

Ніна дуже творча особистість. Вона організувала свою арт-студію живопису при Першому антикафе Бердянська”Час Є”. Багато  працює сама і  вміло передає свій  досвід учням.

Крім живопису, вона займається декоративним мистецтвом. Добре орієнтується в усіх нюансах декорування інтер’єру, включаючи розпис стін, меблів, працює в техніці золочення та ін.

«ІНАЯ» – це перша персональна виставка  оригінальної художниці і майстрині, на якій представлено понад 40 робіт: живописні полотна, ляльки  та маски  ручної роботи . В кожному експонаті розкривається  внутрішній світ авторки, її душа.