Виставки 2019, Головна        18 Квітня 2019        41         0

Персональна виставка Кєтова Михайла Євгеновича

17 квітня у Бердянському художньому музеї ім.І.І.Бродського відкрилася персональна виставка самобутнього майстра декоративно-ужиткового мистецтва Кєтова Михайла під символічною назвою “Дерев’яне мереживо”.

Народився  у місті Бердянську 3 серпня 1957 року. Навчався у загальноосвітній школі № 2. Після закінчення школи навчався у торгівельно-кулинарному училище міста Бердянська. З 1977 по 1979 роки Михайло Євгенович служив у лавах Збройних Сил. Після звільнення у запас, поступив до Дніпропетровської спеціальної середньої школи Міністерства внутрішніх справ  СРСР, після закінчення якої почав працювати у Бердянському міському відділі міліції. На даний момент на пенсії.

Михайло Євгенович – захоплива людина, тому пробує свої сили у різних сферах мистецтва, але улюбленою справою його життя стало художнє різьблення.

Свої перші спроби обробки дерева майбутній майстер почав ще у 12 років, коли відвідував гурток «Вмілі рученята»   при Будинку культури імені Островського.

З роками майстерність митця удосконалювалася і тепер за допомогою лобзика на світ з’являються ажурні роботи, які у поєднанні з рослинним та геометричним  орнаментом створюють враження легкості та повітряності.