Виставки 2019, Головна        25 Серпня 2019        35         0

Персональна виставка Красьохи Василя Андрійовича.

22 серпня у Бердянському художньому музеї  відкрилася персональна ювілейна виставка Заслуженого художника України, Лауреата обласної мистецької премії в галузі образотворчого мистецтва та архітектури ім. Ярослава Луковицького,члена Національної спілки художників України Красьох Василя під символічною назвою “Духовними стежинами Святої Гори Афон”.

Народився Василь Андрійович 12 березня 1954 року в с. Хряськ Маневицького району Волинської області.
В 1965 році він поступає до Київської республіканської художньої школи ім. Т.Г.Шевченка. В 1972 році, після навчання в школі, митець зарахований до Київського художнього інституту (нині Академія мистецтв) на факультет живопису. Після його закінчення, митець вирушає до Івана-Франківська. Наразі художник проживає у м. Києві.
Василь Андрійович – постійний учасник різноманітних пленерних зустрічей, що дає митцю можливість спілкуватися, ділитися досвідом та відкривати для себе щось нове.
На його рахунку десятки персональних і збірних виставок. Роботи Василя Красьохи зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеях та приватних зібраннях багатьох країн світу (Німеччина, Польща, США, Японія та інші).
Василь Андрійович багато працює в царині релігійно – духовного мистецтва, тому головним проектом художника в 2017 році були творчі мандрівки на Афон. Результатом цих поїздок стали чудові живописні полотна із зображенням монастирів Святої Гори.