Виставки 2020, Головна        20 Квітня 2021        109         0

Персональна виставка Алевтини Криванової “Коти, собаки… та інші люди”

1 квітня в БХМ відкрилася друга персональна виставка чудової художниці, майстрині анімалістичного жанру Алевтини Анатоліївни Криванової.

Алевтина народилася 1квітня в селі Андровка, неподалік Бердянська. З самого дитинства любила малювати, тому після закінчення школи вступила до студії образотворчого мистецтва при Бердянському міському домі культури, навчання в якій з відзнакою закінчила в 1989 році. Керівником та провідним викладачем студії був відомий бердянський художник Володимир Корнійович Жуков. В 1987 році вступила до Бердянського педагогічного інституту. Після закінчення навчання працювали в реабілітаційному центрі «Турбота», лаборантом на кафедрі дошкільної освіти в Бердянському педагогічному університеті. З 2008 року працює в нашому музеї на посаді старшого наукового співробітника.

Малює в техніці багатошарового акварельного живопису, завдяки чому її роботи вражають високою реалістичністю зображення.

Роботи знаходяться в приватних колекціях України та за її межами.