Выставки 2015, Головна        08 Січня 2016        28         0

Лекція художника Мирослава Вайди “Мистецтво перформенсу” (у рамках проекту АртПоле:ВХІДнаСХІД)

27 жовтня у Бердянському художньому музеї ім.І.І.Бродського пройшла лекція київського художника Мирослава Вайди “Мистецтво перформенсу”.

Мирослав Вайда народився у 1977 році. Навчався в ужгородському коледжі мистецтва ім. Ерделі та Львівській академії мистецтв.Творить в жанрах інсталяція, перформанс, відео-арт та живопис. Автор персональних та учасник багатьох спільних виставок, проектів, українських та міжнародних мистецьких акцій.

Автор розказав про перформенс, як форму сучасного мистецтва, коли твором є самі дії автора або групи авторів, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. На завершення лекції Мирослав Вайда показав шість відео-фрагментів із власних робіт.

арт вайда_n артвайда2_n артвайда3_n