Выставки 2015, Головна        06 Січня 2016        35         0

Другий етап спільного проекту міжнародної агенції “АртПоле” та Бердянського художнього музею ім.І.І.Бродського

АртПоле: ВХІДнаСХІД – це шість тижнів в Бердянську, наповнених концертами, виставами, виставками, лекціями й новими знайомствами. Це культурний проект, який агенція АртПоле спільно з Бердянським художнім музеєм ім. Бродського здійснює протягом жовтня-листопада.

6 жовтня розпочалася друга частина культурного проекту ВХІДнаСХІД, який відбувається за участю спільної культурної ініціативи агенції подій АртПоле (Київ) та БХМ (Бердянського художнього музею ім.І.І.Бродського) за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Львівські музиканти Уляна Горбачевська (спів) та Володимир Бедзвін (віолончель/спів) презентували проект “Степ”, який представляє  собою поєднання канонічних архаїчних пісень, фрагментів з народних казок та «Залізних мелодій» Валентина Мороза з імпровізаційним потоком. «Степ завжди манив, лякав, обдаровував, забирав, породжував… Ця музика — наше відчуття пейзажу та прихованого містичного змісту Дикого Поля», — говорить Уляна Горбачевська.
арт 1 шаг_n арт шаг4n