Виставки 2020, Головна        12 Листопада 2020        5         0

До 90-річчя Бердянського художнього музею ім. І.І.Бродського

БХМ – найстаріший музей Північного Приазов’я, який було відкрито 8 листопада 1930 року з ініціативи чудового художника, вчителя, мецената та колекціонера Ісаака Бродського.
За цей час наш музей став визнаним осередком культурного, наукового та громадського життя. На високому рівні в БХМ ведеться культурно-освітня, науково-дослідна, інформаційна, видавнича діяльність, робота з комплектуванню фондів тощо.
За плечима вже накопичений багатий досвід, а попереду – нові ідеї та проєкти!
Саме до ювілею БХМ музейні співробітники розробили справжній вішліст «90 подарунків до 90-річчя!». В ньому ви змогли побачити, що потребує наш музей і, за бажанням, зробити свій внесок у те, щоб наш заклад став якомога сучаснішим. Багато наших друзів та поціновувачів мистецтва від всього серця презентували музею подарунки! За що ми щиро Вам вдячні!
Особливу подяку ми висловлюємо: журналу «Антиквар» в особі головного редактора Шерман Ганни; літературній студії «Перший поверх» в особі Шамшинової Ельвіри; Семендяєву Сергію; Скрипиценій Тамарі; Денисову Євгену; Савон Олександру; Шарію Геннадію!
Також ми щиро вдячні художникам, які допомагають нам в роботі, поповнюють своїми картинами фонди БХМ та сподіваємося на подальше співробітництво!
Нажаль, за умов карантину, ми не змогли спільно з усіма друзями відсвяткувати ювілей, але підготували для Вас цікавий подарунок у вигляді театралізованого мультимедійного проєкту «Живі картини, або Мистецтво по-новому». Ви побачите, як з полотен зійдуть їх герої та на якусь мить повернуть нас в часи, коли в розкішних палацах жили впливові чоловіки та витончені дами, ми поринемо, в національний іспанський колорит та відчуємо атмосферу музичної феєрії Сходу…
Особливу подяку в реалізації цього театралізованого проекту співробітники музею висловлюють: чудовому журналісту Григорію Кузьмову, Бердянському державному педагогічному університету в особі Литвиченко Дарини; Міському палацу культури ім. Т. Г. Шевченка в особі директора Семененко Олександра Сергійовича та костюмера Бухтій Людмили Михайлівні; зразковому молодіжному театру “Данко” в особі керівника Олени Ковтун, Міжнародній громадській організації “Єммануїл” в особі Регіонального менеджера Orphan’s phan’s Promise м. Бердянськ, Володимира Моісея.
Колектив музею щиро дякує всім нашим друзям за щедрі подарунки та надалі чекає Вас в стінах музею!

Переходьте за посиланням: